ua

НАШІ ОСНОВНІ ПОСЛУГИ

Внутрішньо європейські перевезення
Міжнародні автомобільні перевезення
Брокерські послуги
Перевезення збірних вантажів
Негабаритні перевезення
Страхування вантажів

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1

LOGICOM GROUP здійснює перевезення всіх категорій вантажів, від стандартних до тих які мають специфічні характеристики - негабаритні, з температурним режимом, крихкі, що вимагають певних умов для транспортування. Дані послуги забезпечуються широким автомобільним парком, який є у використанні LOGICOM GROUP.

2

За довгі роки роботи сформований надійний автомобільний парк національних та іноземних перевізників, які дозволяють здійснювати перевезення вантажів по всій території Європи і СНД. Це спеціальні вантажні автомобілі, призначені для перевезення практично всіх типів вантажів.

3

Основним показником нашої надійності є те, що ми несемо фінансову відповідальність за всі вантажі, які приймаємо до перевезення. Всі умови і порядок відповідальності чітко прописані в договорі, які ми укладаємо з нашими Клієнтами.

4

Кожен Клієнт, який до нас звертається, отримує персонального менеджера, який супроводжує його замовлення від звернення до повного завершення угоди. Крім того, для кожного конкретного перевезення прораховується індивідуальний маршрут, це забезпечує оптимальні умови і якісну доставку.

5

Широка географія перевезень, дає нам можливість покривати практично 95% напрямків наших Клієнтів. Ми завжди готові здійснити прорахунок Вашого індивідуального маршруту.

6

Наша компанія сформувала комплекс послуг під ключ, які покривають усі сегменти торгівлі по експорту і імпорту. Це рішення доставки вантажів автомобільним, морським, авіа і залізничним транспортом з повним супровід ВЕД контрактів.

НАШІ ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ