ua

ПОЛЬЩА ПРОДАВИЛА РОСІЙСЬКИЙ РИНОК МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

ПОЛЬЩА ПРОДАВИЛА РОСІЙСЬКИЙ РИНОК МІЖНАРОДНИХ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Росія і Польща погодили дозволи на міжнародні автомобільні перевезення на майбутній рік. Переговори, як завжди, були складаними. Віталій Єрьоменко, заступник директора операційного керування по автомобільним перевезенням AsstrA-Associated Traffic AG, та інші учасники ринку прокоментували цю ситуацію в інформаційно-аналітичному мережевому виданні ПРОВЕД:

Росія звернулася до Польщі за додатковими дозволами на цей рік – вони закінчувалися. Зі слів Петра Павлюка, заступника генерального директора АСМАП, оскільки делегація від російської сторони прийшла «просити», їх польські колеги не забулися скористатись своєю перевагою. На залишок 2017 року Росія отримала 35 тис. двосторонніх/транзитних дозволів; Польща – 11 тис. дозволів на перевезення в/з третіх країн.

При цьому використовувати дозволи можна аж до 28 лютого наступного року. Крім того, на 2018 рік сторони домовилися про більшу кількість дозволів, ніж раніше. Для Росії – 220 тис. двосторонніх/транзитних дозволів і 10 тис. дозволів в/з третіх країн; для Польщі – 160 тис. двосторонніх/транзитних дозволів і 70 тис. дозволів на перевезення в в/з третіх країн.