ua

AMEROPA І ASSTRA ВІДЗНАЧАЮТЬ 20-РІЧЧЯ ПАРТНЕРСТВА

AMEROPA І ASSTRA ВІДЗНАЧАЮТЬ 20-РІЧЧЯ ПАРТНЕРСТВА

В цьому році світовий холдинг з виробництва добрив, хімікатів і агропродукції Ameropa AG та міжнародний транспортно-логістичний провайдер AsstrA Associated Traffic AG відзначили 20-річчя співробітництва в області організації ланцюжка поставок хімікатів, добрив і так званих «м’яких» сировинних товарів.

Історія співробітництва двох швейцарських транснаціональних корпорацій почалася у Москві на початку 2000-х років. В цей час Ameropa активно налагоджувала відносини з такими великими білоруськими виробниками як: Могильов Хімволокно, Полімер Хімволокно, Білоруськалій, Гродно Азот та Хімволокно. Компанія фокусувалася на притягненні партнерів з вантажних перевезень. Зтих часів AsstrA забезпечує потреби Ameropa по доставці вантажів: в/із Росії (36% замовлень), Білорусі (36% замовлень), Латвії (12% замовлень) та Литви (7% замовлень).

«Коли ми познайомилися з Дмитром Лагуном (сьогодні Генеральний директор AsstrA) трохи часу вистачило, щоб зрозуміти: Дмитро – представник нового покоління бізнесменів, які віддають всі свої сили бізнесу, цінять напружену працю та надійне партнерство. З самого початку наше співробітництво ґрунтувалося на засадах глибокої взаємної довіри, і відтоді ця умова залишається для нас незміною», – каже Чедомил Лайтман, Директор регіону СНГ у Ameropa AG.

Ч. Лайтман відзначає, що співробітництво з AsstrA дало Ameropa AG відчуття стабільності та довіри до логістики. Незважаючи на деякі особливості провадження бізнесу в Білорусі, Ameropa AG і AsstrA досягли значного зросту на ринку. Наприклад, об’єм вантажів, що перевезла AsstrA для Ameropa AG, за сім років збільшився ніж в три рази з1,85 тисяч тонн в 2009 до 5,5 тисяч в 2016.

З часом Ameropa AG трансформувала свої бізнес-цілі. В даний час компанія відправляє інтермодальні контейнери великого об’єму, щоб звести до мінімуму трудові витрати на завантаження одного транспортного засобу. В ситуаціях, коли виникає необхідність у наскрізному складуванні, AsstrA швидко знаходить варіанти для цій схеми транспортування.

«Якщо підсумовувати, то ми знайшли надійного партнера на довгий строк – вже більш 15 років він надає нам повний логістичний сервіс відповідно до наших потреб», – розказує Лайтман.