ua

Рефрижераторні перевезення

Перевезення рефрижераторних вантажів

Компанія LOGICOM GROUP регулярно здійснює рефрижераторні перевезення, за допомогою вантажного автомобільного транспорту – це найдоступніший і ефективніший спосіб забезпечити швидку і якісну доставку з температурним контролем вантажу.

Міжнародні рефрижераторні вантажоперевезення, є одними з пріоритетних напрямів в діяльності компанії LogicomGroup, наша компанія має великий досвід в цьому сегменті автомобільних перевезень. Ми перевеземо ваш вантаж власним і експедиційним автопарком, рефрижераторами і ізотермами, у встановлені терміни та оформимо усі митні процедури. Залежно від напрямку перевезення ми обумовимо оптимальні терміни доставки вашого вантажу.

Перевезення швидкопсуючих вантажів досить специфічне, при її плануванні вимагається враховувати безліч чинників. Необхідно правильно підібрати тип транспорту залежно від виду вантажу, розробити декілька маршрутів на випадок виникнення форс-мажорних ситуацій, щоб бути упевненим в доставці в строк.

Міжнародні рефрижераторні перевезення здійснюються транспортом з прикріпленими до напівпричепу холодильними камерами або ізотермічними фургонами підвищеної герметичності, які після завантаження вантажу працюють за принципом термоса, зберігаючи температуру на одному рівні.

Рефрижератори використовуються для перевезення продуктів харчування, у тому числі глибокого заморожування, медичних препаратів, живих квітів, будь-якої охолодженої продукції. У них підтримується задана температура від – 25 до +25 градусів.

Ізотерми застосовують при транспортуванні вантажів короткострокового зберігання: копчене м’ясо і риба, молочна продукція, фрукти і овочі, консерви.

За багато років роботи на ринку перевезень транспортно-експедиційна компанія Logicom Group змогла налагодити міцні зв’язки із зарубіжними партнерами, забезпечивши безперебійну доставку вантажів будь-якого об’єму з будь-яких напрямів.

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

 1. Функціональний і повністю технічно справний автопарк рефрижераторів і ізотермів, оснащеними логерами і самописцями для контролю температури на всьому маршруті перевезення.
 2. Перевезення вантажів при температурах від +15 до – 25 градусів.
 3. Повна відповідність автотехніки усім санітарним нормам і вимогам країн ЄС, СНД і та інше.
 4. Формування збірних рефрижераторних вантажів, за умови схожості умов транспортування і температурних режимів.
 5. Повне страхування товарів, страхування відповідальності експедитора*.
 6. Різні варіанти оплати. Оплата з відстрочкою платежу.
 7. Консультаційні послуги, допомога в оформленні будь-якої документації ЗЕД, митно-брокерські послуги.
 8. GPS-моніторинг вантажів, контроль знаходження транспорту у будь-який момент часу.
 9. Страхування вантажу здійснюється, за бажанням клієнта. Страхування не включене у вартість перевезення.

Компанія LOGICOMGROUP перевозить вантажі, що вимагають температурного режиму таких галузей і сфер промисловості як: фармацевтична, товари народного споживання (FMCG), продукти харчування, швидкопсувні товари, овочі і фрукти, алкогольна продукція, косметика, металургійна, хімічна. Ці вантажі доставляються в режимі охолодження, обігрівуабо глибокого заморожування.

 1. Міжнародні рефрижераторні автомобільні перевезення між Європейськими державами і Україною.
 2. Міжнародні рефрижераторні перевезення вантажів між країнами Європи і Кавказу.
 3. Рефрижераторні автомобільні вантажоперевезення по території Євросоюзу.
 4. Перевезення вантажів з температурним режимом між країнами Євросоюзу і Польщею.
 5. Рефрижераторне транспортування вантажів між Туреччиною, Грузієюта Україною.
 6. Автомобільні рефрижераторні перевезення між Європою і Туреччиною, Грузією.
 7. Перевезення вантажів з температурним режимом між Балканами і Західною Європою.
 8. Автомобільні рефрижераторні перевезення по території Польщі.
 9. Вантажні рефрижераторні перевезення по території України.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК