ua

Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечний вантаж

Міжнародні перевезення небезпечних вантажів або ADR- перевезення, які пропонує наша компанія, це послуга яка користується попитом в сучасному бізнесі. Що таке ADR чи рівнозначне йому ДОПОГ? Це скорочення від міжнародного документу «Європейська угода про транспортування небезпечних вантажів», яка класифікує і регламентує правила їх упаковки і перевезення.

Перевезення АДР вантажів – це дуже відповідальне завдання, довірити яку можна не кожному перевізникові. Щонайменша недбалість або неуважність може привести до найсумніших наслідків: вибух, витік або займання небезпечних, або токсичних речовин, що зажадає значних матеріальних і людських ресурсів для усунення наслідків.

Пестициди і отрути, вибухонебезпечні речовини, легкозаймисті рідини, токсичні і радіоактивні речовини, скраплені гази і подібні до них вантажі вимагають максимальної уваги і планування при транспортуванні. Співробітники компанії Logicom Group мають достатній міжнародний досвід організації найскладніших перевезень АДР з урахуванням існуючих європейських норм, правил і конвенцій.

Ми якісно, недорого і оперативно, організовуємо вантажоперевезення небезпечних вантажів з Європи, Туреччини і країн СНД. Гарантуємо дотримання термінів, швидку і якісну доставку.

Транспортування небезпечних вантажів вимагає ретельної підготовки, яка включає:

  1. Підбір необхідного типу автотранспорту.
  2. Підготовка і планування завантаження, опрацювання надійного кріплення вантажу.
  3. Підготовка усієї необхідної документації.
  4. Підбір найбільш безпечного маршруту , ненавантажені дороги, траси, що обходять населені пункти.

 

Перевезення небезпечних вантажів – один з видів транспортування, який вимагає спеціального автотранспорту, що має допуск до подібних перевезень. Крім того, водій повинен мати необхідну кваліфікацію і допуск.

В компанії Logicom Group використовується сучасний транспортний парк, що відповідає усім нормам Euro5, для ADR- перевезень:

  1. Напівпричепи тентові, що дає змогу перевезення упакованих вантажів.
  2. Ізотермічні напівпричепи – для небезпечних упакованих вантажів, що мають певні вимоги по температурі та вологості при перевезенні.
  3. Авторефрижератори – для перевезення вантажів, що вимагають строгої температури.
  4. Цистерни – для сипких і рідких речовин, скраплених газів. Крім того, в певних умовах можуть застосовуватися бортові авто і контейнеровози.

 

Доставка небезпечних вантажів від Logicom Group – це:

  1. Великий досвід і невисокі ціни.
  2. Доставка в зазначені терміни.
  3. Технічно справний транспорт, кваліфіковані професійні водії.
  4. Гарантія повного збереження небезпечних вантажів.
  5. Максимальна географія доставки Європа, Туреччина, країни СНД і Україна.

 

Ми візьмемо на себе усі необхідні витрати по страхуванню вашого вантажу, оформимо усі необхідні дозвільні документи. При необхідності, за запитом клієнта, організовуємо супровід особливо небезпечних вантажів. Замовник отримує контроль процесу перевезення на кожному з його етапів, після прибуття вантажу в кінцеву точку він відразу ж повідомляється.

З компанією Logicom Group ви отримаєте необмежені можливості і повну безпеку в перевезенні небезпечних вантажів. Ми гарантуємо ваш спокій з моменту завантаження і до вивантаження після завершення перевезення.

 1. Міжнародні автомобільні перевезення небезпечних вантажів з Європи в Україну.
 2. Міжнародні перевезення небезпечних вантажів АДР з Європи на Кавказ.
 3. Автомобільні вантажоперевезення небезпечних вантажів ADR по території Євросоюзу.
 4. Перевезення небезпечних вантажів АДР між країнами Євросоюзу і Польщею.
 5. Транспортування небезпечних вантажів з Туреччини в Україну.
 6. Автомобільні перевезення небезпечних вантажів з Європи в Туреччину.
 7. Перевезення небезпечних вантажів з температурним режимом між Балканами і Західною Європою.
 8. Автомобільні перевезення небезпечних вантажів по території Польщі.
 9. Вантажні перевезення АДР вантажів по території України.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК