ua

Негабаритні перевезення

Негабаритні перевезення по Європі

Компанія LOGICOM GROUP якісно і швидко здійснює міжнародні перевезення негабаритних вантажів автомобільним транспортом. Як показує практика, саме автомобільні перевезення являються найбільш безпечним, швидким і недорогим способом доставити ваш негабаритний вантажм з будь-якої точки Європи, до країна СНД і України.

Міжнародні вантажоперевезення негабаритів не залежать від функціонування морських портів і аеропортів, їх собівартість практично завжди менше, а термін доставки часто менший, тому цей тип перевезень дуже користується попитом для будь-яких напрямів бізнесу.

Транспортно-експедиційна компанія Logicom Group має великий досвід в організації транспортувань нестандартних вантажів з Європи і країн СНД в Україну і по території України. Ми візьмемо на себе усі питання, пов’язані з оформленням дозвільної і митної документації, доставивши вантаж будь-якої складності від Відправника до Отримувача.

Перевезення негабаритів, які ми надаємо, це гарантоване збереження вантажу, своєчасність доставки у будь-яку пору року, професійний підхід до взятих на себе зобов’язань перед Клієнтами і Партнерами.

Ми пропонуємо повний спектр послуг в цій сфері, а також: Розробку основного і додаткових маршрутів руху з урахуванням завантаженості основних магістралей, і пропускної спроможності вантажів негабаритів.

 1. Облік і зведення до мінімуму можливих ризиків під час перевезення вантажів негабаритів.
 2. Підбір необхідного типу транспорту, забезпечення збереження при транспортуванні.
 3. Професійний контроль вантаження і вивантаження, з урахуванням їх особливостей.
 4. Підготовка і збір усієї необхідної супровідної і дозвільної документації.
 5. Страхування вантажів від усіх ризиків.

В нашому автопарку є техніка і автопричіпи, які дозволять здійснити перевезення будь-якої складності.

Допоможемо підібрати тип транспорту з урахуванням особливостей вашого вантажу.

Основними видами вантажів, що перевозяться, є:

 1. Міжнародні перевезення тралами сільськогосподарської техніки.
 2. Міжнародна доставка майданчиками негабаритів будівельної техніки.
 3. Міжнародне транспортування майданчиками негабаритів промислового устаткування.
 4. Міжнародні перевезення платформами негабаритів водного транспорту.

Ми маємо усі необхідні дозволи для транспортувань нестандартних вантажів і співпрацюємо з відповідними дозвільними органами. Здійснюємо безпечних перевезень за погодженими схемами в певний час. Наші юристи постійно відстежують будь-які зміни в чинному законодавстві країн, через які слідує вантаж, тому ви завжди можете бути упевнені в його своєчасній доставці.

  1. Міжнародні автомобільні перевезення негабаритів між Європейськими державами і Україною.
  2. Міжнародні перевезення негабаритів вантажів між країнами Європи і Кавказу. 
  3. Автомобільні вантажоперевезення негабаритів по території Євросоюзу.
  4. Перевезення вантажів негабаритів між країнами Євросоюзу і Польщею.
  5. Транспортування вантажів негабаритів між Туреччиною і Україною.
  6. Автомобільні перевезення негабаритів між Європою і Туреччиною.
  7. Перевезення вантажів негабаритів між Балканами і Західною Європою.
  8. Автомобільні перевезення вантажів негабаритів по території Польщі.
  9. Вантажні перевезення вантажів негабаритів по території України.

Звертаючись за допомогою до наших фахівців, ви отримуєте гарантії своєчасної доставки і повного збереження вантажу.

Швидка і якісна доставка з контролем процесу перевезення у будь-який момент часу по GPS і ГЛОНАСС, дотримання термінів, прописаних в контракті, страхування усіх видів вантажу – з Logicom Group, ви будете упевнені в успішному перевезенні будь-якої складності.

Наші переваги очевидні:

Працюємо з будь-якими вантажами. Компанія Logicom Group здійснює перевезення усіх видів вантажів негабаритів, незалежно від географії перевезень і параметрів вантажів.

Фінансові гарантії. Ваш вантаж буде застрахований, а ми нестимемо повну матеріальну відповідальність за його збереження на усьому шляху переміщення. При виникненні будь-яких форс-мажорних ситуацій ви отримаєте повну компенсацію вартості або втрат, пов’язаних з несвоєчасною доставкою.

Вигідні умови. Компанія Logicom Group пропонує своїм клієнтам, вигідні ціни по перевезеннях вантажів негабаритів з країн Євросоюзу в Україну.

Величезний досвід. На ринку міжнародних перевезень наша компанія вже понад 7 років. За цей час ми налагодили співпрацю з багатьма зарубіжними партнерами, що дозволяє нам гарантувати своєчасну доставку будь-якого вантажу.

Великагеографія. Доставка вантажів негабаритів здійснюється по усій Європі, Україні, Польщі, Туреччині і країнам СНД.

Наші фахівці і консультанти нададуть вам цілодобову допомогу у будь-який час. З усіх питань ви завжди можете звертатися по вказаних на сайті телефонах.

Доступні ціни від професіоналів. Компанія Logicom Group – це міжнародний перевізник вантажів негабаритів із стажем. Якщо вам вимагається здійснити будь-які перевезення негабаритів недорого і з гарантією, наші фахівці готові надати будь-яку посильну допомогу.

Наші ціни – доступні, наш професіоналізм – очевидний, ми надамо будь-яку допомогу в організації перевезень будь-яких типів вантажу у будь-який час.

Наша компанія організовує міжнародні вантажні перевезення у рамках правового поля, тому усі перевезення регламентуються конвенціями, такими як: Конвенція КПДГ (CMR) 1956 року, Конвенція МДП (TIR) 1975 року, Угода ЕСТР 1970 року, Конвенції про загальну процедуру транзиту (процедура-тонна), Європейською угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів (ДОПОГ). При перевезеннях по території однієї держави, то перевезення здійснюється за законодавством цієї країни.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК