ua

Міжнародні автомобільні перевезення

Автомобільні перевезення

Компанія LOGICOM GROUP надає послуги міжнародні автомобільні перевезення, дана послуга дозволяє нашим клієнтам максимально скоротити терміни доставки вантажів, запланувати і контролювати рух транспорту, та бути упевненими у збереженні вантажу.

Комплектні автомобільні перевезення, котрі пропонує наша компанія, доцільно використовувати, коли досить товару, що б замовити окремий автомобіль, або товар являється крихким, або псується та має інші спеціальні умови транспортування. Як правило, для доставки такого типу вантажів використовується увесь простір вантажного відсіку автомобіля або навіть декілька вантажних автомобілів, які можуть завантажуватися на різних складах. Потреба, такого роду послуг останнім часом тільки зростає, при цьому вкрай важливо – знайти відповідального Вантажоперевізника, з розвиненою системою логістики, великим парком і необхідним досвідом міжнародних перевезень.

LOGICOM GROUP – це максимальний рівень сервісу за оптимальною ціною, це ваша упевненість у збереженні вантажу, це багаторічний досвід, помножений на практику і знання, це найвищий рівень професіоналізму усіх співробітників компанії, що дозволяє їй з оптимізмом дивитися в майбутнє. Тому саме у нас, вигідно замовляти логістичне обслуговування, по перевезенню вантажів, зберіганню і брокерським послугам.

 1. Організація транспорту прямо до місця навантаження і вивантаження в рамках послуги «від дверей до дверей»,
 2. Підбір та пошук оптимального маршруту перевезення з можливістю відхилення від нього в непередбачених ситуаціях,
 3. Автомобільні вантажоперевезення в зручний для клієнта час і місце,
 4. Пошук та підбір оптимального рішення при виконанні термінових замовлень,
 5. Моніторинг переміщення вантажу в режимі реального часу,
 6. Оформлення необхідного комплекту товаросупровідних і митних документів,
 7. Страхування вантажів на вигідних умовах.

Комплектні автомобільні перевезення по Європі і країнам СНД від Logicom Group – це кращий вибір для будь-якого бізнесу. Фахівці компанії візьмуть на себе усі питання по митному оформленню і доставці вантажів. Наддадуть необхідні консультації по документації, займуться підготовкою сертифікатів і необхідних дозволів.

Замовляючи у нас комплектні автомобільні перевезення по напрямках Туреччина, Франція, Іспанія, Німеччина і Україна, ви отримаєте чітку схему перевезення вашого вантажу, зрозумілу логістику, пропрацьований маршрут, рекомендації по супровідній документації та вирішення митних формальностей.

Варшава, Київ, Стамбул, Париж, Будапешт, Берлін – в яке б місто Європи вам не знадобилася доставка вантажу, ви можете бути упевнені в її успішному здійсненні в мінімальні терміни. Досвід, знання, напрацювання, великі міжнародні зв’язки, високий професіоналізм водіїв і логістичної служби, дозволяють нам запропонувати найвищий рівень сервісу по перевезенню комплектних вантажів.

Logicom Group – це надійність, якість, акуратність, оперативність вантажоперевезень за доступною вартістю.

Логістичні послуги при комплектних автомобільних перевезеннях (FTL), від компанії Logicom Group – це вигідна, надійна і якісна послуга.

Наші переваги очевидні:

 Багаторічний досвід. Наша компанія розвивається і удосконалює свої послуги вже більше 7 років. Ми піклуємося про свою репутацію, і завжди враховуємо побажання наших клієнтів при організації процесу логістики.

Надійні і перевірені партнери. Ми співпрацюємо з перевіреними перевізниками з багатьох країн, тому наші Клієнти завжди упевнені у своєчасній доставці вантажу в обумовлені терміни, а також його повному збереженні.

Склади по усій Європі. У нашому розпорядженні мережа складів на території Польщі і Євросоюзу, що дозволяє надавати послуги не лише з доставки вантажів, а і тимчасовому зберіганню, комплектації, упаковки та інші складські операції.

Відповідність міжнародним стандартам. Наш транспорт має необхідний допуск до перевезень харчової продукції. Ми дотримуємося усіх санітарних норма і правила екологічної безпеки, під час перевезення продукції.

Усі категорії вантажів. Ми здійснюємо логістичне обслуговування усіх категорій вантажів. Починаючи від невеликих партій вантажу закінчуючи комплексним перевезенням негабаритних вантажів.

Фінансова відповідальність. Наша компанія несемо повну матеріальну відповідальність за усі вантажі прийняті до автомобільного перевезення. Продукція клієнтів страхується від будь-яких можливих ризиків в найбільших європейських страхових компаніях.

Широка географія перевезень. Комплектні автомобільні перевезення здійснюється між усіма країнами Європейського Союзу і СНД.

 1. Міжнародні комплектні автомобільні перевезення (FTL) між Європейськими країнами та Україною.
 2. Міжнародні комплектні автомобільні перевезення вантажів (FTL) між країнами Європи і Кавказу.
 3. Автомобільні комплектні вантажоперевезення (FTL) по території Євросоюзу.
 4. FTL- перевезення вантажів між країнами Євросоюзу і Польщею.
 5. Транспортування вантажів (FTL) між Туреччиною і Україною.
 6. Комплектні автомобільні перевезення (FTL) між Європою і Туреччиною.
 7. Комплектні перевезення вантажів (FTL) між Балканами і Західною Європою.
 8. Комплектні автомобільні перевезення (FTL) по території Польщі.
 9. Комплектні вантажні перевезення (FTL) по території України.

Наша компанія організовує міжнародні вантажні перевезення у рамках правового поля, тому усі перевезення регламентуються конвенціями, такими як: Конвенція КПДГ (CMR) 1956 року, Конвенція МДП (TIR) 1975 року, Угода ЕСТР 1970 року, Конвенції про загальну процедуру транзиту (процедура-тонна), Європейською угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів (ДОПОГ). При перевезеннях по території однієї держави, то перевезення здійснюється за законодавством цієї країни.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК