ua

Брокерські послуги

Брокерські митні послуги

У питаннях зовнішньоекономічних торгових стосунків українське законодавство не менш складне і суперечливе, чим в інших галузях. Управління митницею з міністерських крісел і заплутані нормативні документи з великою кількістю правок, змін і додатків призводять до того, що вирішення питань, які можна трактувати двояко, залежить тільки від чиновників на митниці і компетентності митного брокера, що представляє інтереси своїх клієнтів.

Ми раді запропонувати вам компетентних фахівців в області митного оформлення,а також можливість отримувати комплекс послуг ВЭД в одній компанії, що вигідно відрізняє нас від інших брокерських фірм.

Одна з наших особливостей – це те, що фахівці компанії Logicom Group працюють в об’ємі усього митного кодексу, а не тільки по вибраних групах товарів. При цьому виявляються безкоштовні консультації в частини оформлення зовнішньоекономічних контрактів, логістики, експедиції, преференціонних режимів різних країн і інше.

 1. Акредитація і переаккредитація підприємства в митниці.
 2. Консультація по підбору коду УКТ ВЭД і профільним правовим питанням.
 3. Попередній розрахунок митних платежів товарів, що імпортуються, – повна калькуляція витрат для компаній-імпортерів.
 4. Отримання дозвільних документів необхідних для митного оформлення, сприяння в складанні зовнішньоекономічних контрактів і усіх товаросупровідних документів.
 5. Послуги фізичним і юридичним особам по ввезенню/вивезенню товарів як від імені компанії (технічний експорт і імпорт), так і від імені брокера.
 6. Митне очищення товарів в різних митних режимах (імпорт, експорт, реімпорт, реекспорт, тимчасове ввезення і так далі).
 7. Юридично грамотний дозвіл будь-яких конфліктних ситуацій на митниці, захист інтересів клієнта в органах ДФС, гарантія конфіденційності.

 1. У нас 7-річний досвід роботи з митними органами. LOGICOM GROUP робить брокерські послуги на ринку України з 2011 року. За цей час ми освоїли усі особливості і специфіку роботи кожної митниці.
 2. Будь-які вантажі однаково швидко і якісно. Ми стикалися з оформленням самих специфічних вантажів, у тому числі класу АДР. Тому усі процедури вже доведені до автоматизму.
 3. Ми надаємо комплексні послуги митного брокера. У нас є велика база перевірених перевізників і партнерів, завдяки цьому ми можемо гарантувати 100% безпеку і чітке дотримання умов договору.
 4. Ми завойовуємо вашу довіру. Тисячі постійних клієнтів розпочинали співпрацю з нас із звичайних консультацій. Найприємніші ціни на брокерські послуги.
 5. 5. Ми прагнемо не заробляти одноразово, а працювати роками. Тому у нас такі вигідні розцінки.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК