ua

Про компанію

Про компанію

Для компанії Logicom Group основоположним роком став 2011 рік. Саме в цей період, відбулося становлення компанії і формування головних офісів у Варшаві і Києві. З цього моменту активно зростав штат досвідчених співробітників, підвищувався попит на транспортні послуги компанії, збільшувалася кількість постійних Клієнтів.

Завдяки такій клопіткій праці, щабель за щаблем Logicom Group сходила на новий рівень. Цілеспрямований підхід до бізнесу показав свої плоди, і вже в 2015 році керівництво провело придбання власного автотранспорту. Мати власний автопарк, значить, повністю контролювати оперативність логістичних процесів. Таким може похвалитися далеко не кожна транспортна компанія. Але і це – не межа.

Філончук Сергій, Голова правління компанії: «Наша місія – створювати рівень логістичних послуг, рівний європейському: педантичний, чесний, відкритий. Ми прагнемо розширювати горизонти торгівлі з близьким і далеким зарубіжжям на взаємовигідних умовах, щоб кожна компанія могла здійснювати поставку свого товару.

Саме тому першочергові цілі нашої роботи:

 1. Розвиток послуг з повним зануренням в нюанси бізнесу наших Клієнтів;
 2. Спрощення бюрократичної тяганини. Обговорили завдання – і приступили до виконання.
 3. Створення повного циклу логістичного процесу. Від замовника – умови, за нами – інше.
 4. Оптимізація транспортно-логістичних операцій. Максимально швидкі вантажоперевезення будь-яким видом транспорту.

Для досягнення поставлених цілей ми щодня працюємо над професійним і особистим ростом, і той рівень, який ми показали на сьогоднішній день – тому підтвердження ».

 1. Міжнародні вантажні перевезення тентовими автомобілями, рефрижераторними автомобілями, автовозами, бочками, цистернами, зерновозами, негабаритним платформами.
 2. Внутрішньо європейські вантажні перевезення окремими автомобілями, а також у складі збірних вантажів, складські послуги на європейських складах і доставка вантажів в країни СНД і України.
 3. Міжнародна логістика авіа, залізничним і морським транспортом.
 4. Міжнародний експорт та імпорт.
 5. Послуги технічного експортера та імпортера.
 6. Повний спектр брокерських послуг, включаючи оформлення документації та вирішення питань на митниці від імені Клієнта.
 7. Експрес страхування вантажів у провідних страхових компаній.

Бажаєте оцінити усі вигоди надійних вантажоперевезень? Виберіть відповідну для Вас послугу прямо зараз, або замовте індивідуальний прорахунок у персонального менеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.