ua

Наші переваги

Наші переваги

Компанія Logicom Group вже більше 7 років являється надійним і стабільним партнером у своїй сфері і надає комплекс логістичних послуг на території Польщі, Європи, України, СНД. У компанії на сьогоднішній день працюють висококваліфіковані професіонали, які швидко і якісно і з індивідуальним підходом до кожного Клієнта надають послугу.

Головні гарантійні зобов’язання компанії, які поширюються на усі види послуг :

– Гарантована подача автомобіля під завантаження;

– Доставка товару на вивантаження – точно в обумовлений термін;

– Дотримання усіх санітарних і екологічних норм перевезення вантажів;

– Страхова відповідальність експедитора.

Відповідальність, професіоналізм і повна відповідність договірним умовам роботи з Logicom Group вже оцінили сотні великих компаній. Партнери і Клієнти не просто задоволені високим рівнем сервісу, а ще і рекомендують скористатися послугами своїм знайомим. Завдяки цьому, сьогодні до 30% нових довірителів укладають угоди на вантажоперевезення, саме по відгуках вже існуючих Клієнтів.

Logicom Group в цифрах сьогодні:

  1. Більше 100 задоволених клієнтів.
  2. Більш ніж 500 перевезених вантажів в місяць.
  3. Перевезення між усіма Європейськими країнами і країнами СНД.
  4. Більше 700 автомобілів в розпорядженні.

І такі показники – тільки початок рекордів в діяльності Logicom Group.

  1. Закриття заявок завжди на 100%. Швидкість та якість за рахунок постійного транспорту в наявності.
  2. Економія для Клієнтів, без втрати в якості, через повну взаємодію офісів Київ-Варшава.
  3. Обробка і зберігання будь-якого виду вантажів від 1 м. куб. завдяки консолідаційним складам в Європі.
  4. Увесь пакет брокерських послуг на митниці.
  5. Повна гарантія збереження і своєчасної доставки за рахунок низьких тарифів на страхування вантажів.

Крім того, європейський рівень якості має на увазі конкурентні доступні ціни на ринку і індивідуальний підхід до кожного замовника. Завдяки великій базі перевізників, перевірених роками роботи на ринку, Logicom Group може створити такий рівень.

До Logicom Group можуть звернутися будь-які компанії, оскільки в нашому штаті є менеджера зі знанням російської, української, польської і англійської мов. За кожним Клієнтом закріплюється персональний менеджер, який здійснює оперативний прорахунок по індивідуальних завданнях логістичних операцій, навіть в самі точки, що важко доставляються. Він же веде усі вантажоперевезення з моменту оформлення документації до доставки в режимі 24/7. За рахунок співпраці з великою базою перевізників, вантаж приходить в точку призначення рівно в строк, а кількість задоволених Клієнтів Logicom Group збільшується.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.