ua

Міжнародні послуги з перевезень для машинобудівної промисловості

Послуги з перевезень для машинобудівної промисловості

Транспортно-логістична компанія Logicom Group надає високоякісні послуги з перевезення, доставки, експорту та імпорту промислового обладнання з Європи в країни СНД і по Україні. Ви отримаєте гарантії дотримання термінів доставки, будете приємно здивовані доступною вартістю, швидкою та якісною доставкою з контролем процесу перевезення на кожному етапі.

Наша компанія вже досить давно співпрацює з провідними промисловими та інженерними корпораціями Європи, а також з виробниками із суміжних галузей. Зростання промислового виробництва в нашій країні вимагає постійної «підживлення» промисловості сучасною технікою і обладнанням.

Перевезення промислового обладнання – одне з найважливіших напрямків нашої діяльності, високий попит якого постійно зростає. Ми досконально вивчили особливості і специфіку транспортувань даного типу вантажів, пропонуючи своїм клієнтам найбільш оптимальні рішення, доступні ціни, швидку і якісну доставку, контроль процесу перевезення на будь-якому з його етапів.

Перевезення техніки та обладнання – це нетривіальне завдання, яке вимагає максимальної віддачі і високого професіоналізму. Фахівці нашої компанії з повною відповідальністю підходять до будь-якого поставленого перед ними завданнням.

Ми співпрацюємо з перевіреними закордонними логістичними центрами, з органами охорони правопорядку для забезпечення самого безпечного маршруту. Ваш вантаж буде застрахований від будь-яких можливих пошкоджень, а також від несвоєчасної доставки.

Міжнародні і внутрішні перевезення обладнання від компанії Logicom Group включають в себе:

    1. Транспортування виробів, вузлів, конструкцій, верстатів і механізмів будь-яких габаритів та ваги.
    2. Всі необхідні митні оформлення, включаючи одночасне для декількох типів вантажу.
    3. Підготовку всього супроводжуючого пакету документації.
    4. Зручні для клієнтів варіанти оплати.
    5. Організацію охорони вантажу по усьому маршруту пперевезення, конвой.

 

Повне страхування обладнання від будь-яких ризиків, включаючи штрафи за несвоєчасну доставку і покриття збитків від простою виробництва.

Великий досвід перевезень промислових вантажів. Ми на ринку перевезень промислових вантажів вже більше 7 років. За цей час виконали сотні успішних перевезень вантажів будь-якої складності. Ми точно знаємо як перевезти ваш вантаж з мінімальними витратами часу, забезпечивши його збереження і безпеку.

Сучасний автопарк. Промислова перевезення обладнання транспорт вимагає відповідний. У нашому автопарку присутні всі необхідні транспортні засоби, адаптовані до перевезення промислового обладнання будь-яких габаритів.

Повне забезпечення перевезень. Транзит, експорт та імпорт промислового обладнання потребує комплексного підходу до організації перевезень. Ми візьмемо на себе всі обов’язки, організовуючи і обслуговуючи маршрут перевезення від початкової точки до точки фінішу.

Дотримання термінів доставки. Надійний і технічно справний транспорт, кваліфіковані водії, грамотно складений маршрут з урахуванням будь-яких ризиків – ми гарантуємо своєчасну доставку вашого вантажу в будь-який період року.

Повна страхування. Компанія Logicom Group співпрацює з найбільшими страховими компаніями Європи. Ми застрахуємо ваш вантаж з урахуванням будь-яких можливих ризиків на повну вартість. Компенсуємо збитки від несвоєчасної доставки і відшкодуємо збитки від пошкоджень і псування вантажу.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК