ua

Міжнародні послуги з перевезення для нафтова і газова галузі

Перевезення для нафтової і газової галузі

Міжнародна компанія Logicom Group надає високоякісні послуги з перевезення обладнання та продуктів нафтової промисловості. Ми гарантуємо дотримання термінів, доступні ціни, забезпечуючи швидку та якісну доставку вантажу з контролем процесу перевезення.

Затребуваність такої послуги, як перевезення нафти й газу, важко переоцінити. Промислові гіганти щорічно добувають десятки мільйонів тонн сировини, які треба доставити в найкоротший термін на переробні заводи й потім споживачам.

Наша компанія пропонує чітку логістику, безперебійну доставку нафти, газу та продуктів їхньої переробки Україною та Європою. Внутрішні й міжнародні перевезення нафти та газу проводяться з урахуванням типу й характеристик вантажу, побажань і вимог клієнта. Звертаючись до нас, ви отримаєте швидку та оперативну доставку недорого, причому її вартість буде досить доступною.

Ми запропонуємо вам кращі умови взаємовигідного співробітництва на ринку, незмінно гарантуючи високу якість перевезень.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта й типу вантажу. Великий досвід перевезень, розвинена логістика, високий професіоналізм співробітників дозволяють запропонувати вам:

  1. Ретельну розробку маршруту;
  2. Аналіз і зведення до мінімуму будь-яких можливих ризиків;
  3. Підбір відповідного до вашого вантажу транспорту;
  4. Професійне навантаження-вивантаження з урахуванням норм і стандартів безпеки;
  5. Допомогу в проходженні митниці;
  6. Контроль над станом і схоронністю вантажу 7 днів на тиждень, 24 години на добу;
  7. Консультації та відповіді на будь-які запитання.

Перевезення світлих і темних нафтопродуктів відноситься до високої категорії складності. Дані продукти, як і гази, належать до категорії небезпечних речовин, що накладає на перевізника певні зобов’язання.

Найменша недбалість може призвести до нещасного випадку, витоку, загоряння або вибуху. Саме тому настільки високі вимоги до надійності кріплень, справності техніки, дотримання температурних показників, міцності цистерн для перевезення газу та інших речовин.

У наших водіїв великий досвід у перевезенні нафти, бензину, дизельного палива, авіаційного гасу, скраплених газів та інших речовин. Ми гарантуємо схоронність вантажу на кожному етапі його перевезення.

Міжнародна компанія Logicom Group для перевезення нафтопродуктів використовує такі автомобілі:

  1. Автоцистерну для перевезення світлих нафтопродуктів. Призначені дані автоцистерни-бензовози для перевезень різних видів світлих нафтопродуктів, саме тому напівпричепи виготовляються за всіма стандартами техніки безпеки. Цистерни бензовозів мають кілька автономних відсіків, що дає можливість перевозити кілька видів палива. Як правило, кількість відсіків від 3 до 5;
  2. Автоцистерну для перевезення темних нафтопродуктів. Такі автоцистерни призначені для перевезення темних нафтопродуктів, таких як мазут, нафта й бітум. Автоцистерна-бітумовоз може забезпечити підігрів вантажу при його транспортуванні до 250 градусів Цельсія.

Великий досвід перевезень. Ми знаємо все про перевезення нафти та газу, працюючи в даній сфері вже понад 7 років. Величезний досвід дозволяє нам вирішувати поставлені завдання будь-якої складності з максимальною ефективністю.

Чітке розуміння специфіки ринку. Ми врегулюємо будь-які питання, пов’язані з доставкою вантажів даного типу. Перевезення газів і нафти відрізняється певною специфікою, але кваліфікація наших співробітників дозволяє забезпечити максимальний рівень безпеки та дотримання всіх термінів.

Обслуговування в комплексі. Крім безпосередньо перевезень, ми надаємо послуги в сегменті консалтингу, страхування вантажів, оформлення дозвільної документації й т.д.

Висока надійність. Довіривши нам свій вантаж, ви можете бути впевнені в його схоронності. Наша репутація надійного перевізника – це ваша впевненість у тім, що вантаж буде доставлений вчасно в будь-яку пору року.

Фінансові гарантії. Ми укладаємо договори матеріальної відповідальності та страхуємо вантаж на всю його вартість. Ви захищені від загублення та втрати вантажу, а також можете розраховувати на компенсацію при несвоєчасній доставці.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК