ua

Алкогольна галузь

Алкогольна галузь

Компанія Logicom Group надає послуги європейської якості, здійснюючи перевезення алкоголю по Україні і Європі. Виконуємо експорт і імпорт алкоголю, а також будь-якій продукції яка містить спирт.

Якщо вам потрібно перевезення алкоголю, компанія Logicom Group здійснить її швидко, надійно і недорого з гарантією і повним дотриманням термінів доставки. Алкогольна продукція вимагає зваженого підходу і точної логістики для здійснення успішного перевезення.

Крихка тара, особливі вимоги до умов зберігання і перевезення алкогольної продукції накладають свої обмеження на доставку товарів подібного типу. Компанія Logicom Group досить давно з успіхом працює на міжнародному ринку подібних перевезень, впровадивши власноручно розроблені схеми перевезень алкогольної продукції.

Ми враховуємо будь-які ваші побажання і потреби, складаючи найбільш оптимальні маршрути руху з урахуванням акцизної вартості перевезення.

Незалежно від точки відправлення і точки доставки ви завжди отримаєте свій вантаж вчасно, завдяки налагодженим зв’язкам із зарубіжними партнерами і повній відповідності документації законодавствам країн, через які слідує вантаж.

Перевезення алкоголю – досить широке поняття, що включає транспортування таких товарів, як вино, пиво, горілка, вермут, коньяк, інші спиртовмісткі рідини. Важливо розуміти, що вантаж, що перевозиться, украй крихкий і чутливий до дії зовнішніх чинників, тому дуже важливо дотримуватися усіх правил перевезень, починаючи від упаковки і її цілісності, надійної фіксації в транспорті, маркування, підтримці оптимальної температури і так далі.

Співробітники Logicom Group мають великий досвід в подібних перевезеннях, дотримуючись при цьому всього вимог вітчизняного і зарубіжного законодавства. Ми забезпечимо усі необхідні правові, санітарно-гігієнічні і технічні умови для успішної доставки вантажу будь-якій складності.

Наші фахівці забезпечать ретельний контроль на вантаженні правильності упаковки вантажу, правильності розміщення на палеті, для уникнення бою продукції, правильності оформлення документації на товар, контроль руху товару в дорозі і інформування Клієнта.

Експорт і імпорт алкогольної продукції відрізняється своєю специфікою, тому наші співробітники мають усю необхідну кваліфікацію для здійснення найскладніших експортно-імпортних операцій. Ми знаємо все про специфіку ринку, законодавство країн імпортерів і експортерів для забезпечення збереження вантажу на усьому шляху його слідування. Ми налагодили співпрацю із зарубіжними партнерами для розробки і використання найбільш оптимальних маршрутів руху.

Знання особливостей ринку алкогольної продукції. Транспортування алкогольної продукції здійснюється з урахуванням комплексного підходу і знання особливостей ринку.

Ми гарантуємо безпеку, онлайн контроль процесу перевезення, швидку і якісну доставку з дотриманням встановлених термінів і умов.

Великий досвід. Досвід роботи на ринку нашої компанії – понад 7 років, за які ми досконально вивчили усі особливості і специфіку алкогольних перевезень. Ми задовольнимо будь-які ваші запити і побажання, доставивши вантаж в оптимальні терміни у будь-яку точку Європи і України.

Якісна охорона. Алкоголь – продукція недешева, тому ми співпрацюємо з охоронними структурами по усій території дотримання вантажу, забезпечуючи безпечний імпорт і експорт. Надійність. Ми використовуємо виключно перевірених перевізників, які дотримуються наші правила і технологію перевезення вантажів в міжнародному співвідношенні.

Будь-яке перевезення алкоголю транспортною компанією має свої особливості, зокрема – наявність акцизних марок. Наприклад, законодавство багатьох країн ЄС має на увазі дозвіл на імпорт алкоголю тільки з наклеєними акцизними марками і повної відповідності документації. Усі супроводжуючі документи мають бути промарковані, на них має бути проставлений оригінальні печатки виробника алкогольної продукції, імпортера і перевізника. Наші юристи постійно стежать за будь-якими змінами в законодавстві країн – Отримувачів вантажів, узявши на себе повну відповідальність за дотримання правил, стандартів і нормативів, за оформлення усієї необхідної документації.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК