ua

Міжнародні послуги з перевезень для металургійної галузі

Перевезення для металургійної галузі

Міжнародна компанія Logicom Group здійснює міжнародні перевезення металу: листового, кольорового, чорного, арматури, труб у рулонах і прокаті Європою, СНД та Україною. Наші клієнти можуть розраховувати на професійні високоякісні послуги з перевезення металу, ми гарантуємо дотримання термінів і правил, доступну вартість послуг, а також надаємо повний комплекс супутніх логістичних і транспортних послуг.

Перевезення металу та готової продукції з металу показує тенденцію до збільшення у зв’язку зі зростанням і розвитком багатьох галузей промисловості та виробництва. Гірниче видобування, машино- і верстатобудування, будівництво, автомобільна галузь знаходяться у прямій залежності від своєчасних поставок металу. Україна є провідним експортером продукції металургійної промисловості. Традиційно – це компанії з Криворізького залізорудного басейну.

Перевезення рулонів металу, як і арматури, має свою специфіку. Продукцію з металу під час транспортування в першу чергу необхідно правильно та надійно закріпити, щоб у процесі транспортування уникнути деформації й пошкодження вантажу та причепа автомобіля. Арматурна сталь перевозиться у вигляді зв’язок, зафіксованих кріпленнями через кожні 3–4 метри. Для захисту рулонного металу також застосовують картон і плівку, якими захищаються торці продукції.

Наша компанія має налагоджені зв’язки з багатьма партнерами в Україні та за рубежем, що допомагає нам гарантувати безперебійність поставок металу в будь-яку точку Європи й назад. Наші співробітники мають величезний досвід роботи в даній сфері, вони візьмуть до уваги будь-які особливості перевезеного вантажу, ваші побажання, розробивши маршрут і здійснивши своєчасну доставку.

Наша кваліфікація й технічні можливості дозволяють гарантувати повне задоволення попиту клієнтів у перевезеннях габаритної та негабаритної продукції. При необхідності ми готові розробити індивідуальні рішення для вашого вантажу.

Перевезення металу від Logicom Group містить у собі:

  1. Ознайомлення з вантажем, складання попереднього проекту та графіка руху;
  2. Урахування і мінімізацію можливих ризиків;
  3. Підбір необхідного типу транспорту;
  4. Підготовку митної документації та проходження кордону в максимально швидкий термін;
  5. Одержання дозволів у відповідних держорганах на перевезення негабаритного та важкого вантажу;
  6. Постійний контроль місцезнаходження вантажу на всьому шляху проходження;
  7. Консультаційні послуги й вирішення будь-яких питань, що виникають у процесі транспортування.

 

Ми надаємо наступні послуги:

 1. Перевезення прокатного металу;
 2. Перевезення металевих труб;
 3. Перевезення арматур;
 4. Перевезення чорного металу;
 5. Перевезення кольорових металів;
 6. Перевезення листового металу;
 7. Перевезення листового металу;
 8. Доставку круглої сталі;
 9. Перевезення коліс.

Під час перевезення вантажів використовується спеціальна техніка підвищеної вантажопідйомності, адаптована для перевезень металу. У наявності є стандартні тягачі з тентовими причепами, посилені напівпричепи для перевезень негабаритної продукції, койл–трейлери із закритим жолобом для транспортування сталі в листах і рулонах, а також труб.

Знання всіх особливостей ринку. За багаторічну історію нашої компанії ми жодного разу не зірвали доставки вантажу, завдяки розумінню всіх особливостей ринку та його інфраструктури. Високий професіоналізм співробітників гарантує повне задоволення всіх потреб наших клієнтів і партнерів.

Налагоджені партнерські зв’язки. Наші представництва відкриті в багатьох країнах, ми співробітничаємо з європейськими партнерами для поліпшення якості наших перевезень. Використовуємо їхні складські та транспортні можливості для схоронності та захисту вантажів.

Гарантії схоронності. Ми співробітничаємо з найбільшими страховими компаніями та організаціями як в Україні, так і в Європі. Гарантуємо схоронність вашого вантажу, а також страхуємо від псування та втрати на повну вартість.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК