ua

Одяг і тканини

Одяг і тканини

Міжнародна компанія Logicom Group надає професійні послуги з перевезення виробів легкої промисловості: одягу, тканин, текстилю, комплектуючих, фурнітури автомобільним транспортом. Швидко, оперативно та недорого ми доставимо ваш вантаж по всій Європі, причому вартість доставки стане для багатьох приємною несподіванкою.

Міжнародні перевезення одягу й тканин з кожним роком збільшують свою частку в сфері транспортних доставок, оскільки ринок товарів показує хорошу динаміку зростання. Сьогодні спостерігається підтримка легкої промисловості на державному рівні не тільки в Україні, завдяки чому імпорт та експорт товарів зростає експоненціально.

Ми допоможемо вам налагодити співробітництво з вашими зарубіжними партнерами в поставках сировини та готового товару. Великий досвід роботи в даній сфері ринку перевезень дозволяє нам гарантувати своєчасну доставку, схоронність вантажу, а також ураховувати всі ваші побажання у виборі маршруту.

Перевезення одягу автомобільним транспортом має здійснюватися за певних умов мікроклімату. Неприпустиме перевищення вологи в повітрі, тому що це може зіпсувати тканини й готовий одяг. Для забезпечення схоронності використовується спеціальна упаковка – особливого виду пакети або чохли з поліетилену.

Крім того, практикується застосування закріплених у фургоні вішалок і контейнерів. Міжнародне перевезення одягу, як і перевезення тканин, вимагає обов’язкового маркування, що є «сховищем даних» про товар. За допомогою маркування можна довідатися про виробника продукції, дату виготовлення, гарантії на виріб. Ми допомагаємо маркірувати вантаж на своїх складах, а також надаємо додаткові послуги з роздрукування штрих-кодів.

Великий міжнародний досвід і знання ринку дозволяють нашій компанії Logicom Group гарантувати максимально вигідні для клієнтів умови співробітництва.

Наші замовники можуть розраховувати на наступні види послуг:

 1. Індивідуальний підхід до кожної доставки;
 2. Розробку проекту й маршрутів руху вантажу;
 3. Урахування будь-яких можливих ризиків і затримок у шляху;
 4. Підбір транспорту з урахуванням особливостей вантажу;
 5. Контроль навантаження-розвантаження й цілісності вантажу;
 6. Забезпечення необхідного рівня безпеки вантажу в дорозі;
 7. Цілодобовий контроль процесу перевезення на кожному з його етапів.

Міжнародні перевезення тканин та одягу містять у собі доставку таких типів вантажу, як:

 1. Нижня білизна;
 2. Панчохи, шкарпетки, колготи;
 3. Верхній одяг;
 4. Шкіргалантерейні вироби;
 5. Тканини, текстиль;
 6. Нитки, фурнітура;
 7. Взуття;
 8. Килимові покриття та інші вироби.

Автомобільний транспорт є найбільш доступним і кращим для здійснення перевезень товарів легкої промисловості. Він досить місткий і дозволяє створити прийнятні умови для перевезень і схоронності вантажу. Основний тип транспорту для перевезень одягу – тентовані та суцільнометалеві напівпричепи. Також ми здійснюємо перевезення продукції легкої промисловості на окремих автомобілях та у складі збірних вантажів, що дозволяє оптимізувати вартість доставки вантажів.

Міжнародна компанія Logicom Group здійснює:

 1. Автомобільні вантажоперевезення товарів легкої промисловості територією Євросоюзу;
 2. Міжнародні перевезення тканин та одягу з Європи в Україну;
 3. Доставку взуття й одягу з Польщі в Україну;
 4. Міжнародні перевезення тканин та одягу з Туреччини в Україну;
 5. Транспортування вантажів легкої промисловості між країнами Євросоюзу й Польщею;
 6. Перевезення вантажів легкої промисловості між Балканами та Західною Європою;
 7. Перевезення одягу та взуття територією України.

Найвищий професіоналізм. Для нас не існує нездійсненних завдань, ми професійно виконуємо будь-які доставки, чи то перевезення взуття або доставка ниток. Ми гарантуємо схоронність і своєчасну доставку вантажу в будь-яку точку.

Фінансові гарантії. Одяг є дорогим товаром, тому ми страхуємо вантаж на повну вартість у провідних компаніях Європи.

Співробітництво із зарубіжними партнерами. Ми співробітничаємо з провідними європейськими складами та перевізниками, щоб гарантувати своєчасність доставки й схоронність вашого вантажу.

Обслуговування в комплексі. У нас ви одержите повний пакет послуг, починаючи від навантаження й транспортування та закінчуючи митним оформленням, складським зберіганням і вивантаженням у кінцевій точці.

Багатий досвід. Уже понад 7 років ми доставляємо одяг по всій Європі, розробляючи дедалі ефективніші та надійні способи та маршрути доставок.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК