ua

Міжнародні перевезення фармацевтичних препаратів

Перевезення фармацевтичних препаратів

Якщо вас цікавлять якісні та професійні міжнародні перевезення медичних, косметичних і фармацевтичних засобів і препаратів по Євросоюзу і країнам СНД – компанія Logicom Group до ваших послуг. Наші офіси в Києві та Варшаві надають повний спектр послуг з логістики та доставки вантажу даної галузі.

Перевезення медичних засобів відноситься до досить специфічного роду доставок, який вимагає спеціальної техніки і навичок персоналу. За роки нашої роботи ми заслужили репутацію надійного партнера в області перевезення продукції медичної та косметичної галузей, налагодивши безліч зарубіжних зв’язків і адаптувавши свою логістику для потреб і потреб даної сфери.

Ми допомагаємо створити працюючу систему безперебійних доставок по всій Європі і СНД. Оперативне і швидке перевезення ліків від Logicom Group – це гарантії професійного підходу, контроль процесу перевезення на кожному етапі, дотримання термінів, швидка і якісна доставка.

Для багатьох медичних і косметичних виробників, мереж і дистриб’юторів компанія Logicom Group стала перевіреним і надійним перевізником з бездоганною репутацією. Ми далекі від шаблонного мислення, пропонуючи кожному клієнту індивідуальний підхід в таких питаннях, як:

  1. Здійснення повного комплексу логістики «під ключ».
  2. Функціональний і повністю технічно справний автопарк рефрижераторів і ізотермічних причепів, обладнаними логерами і самописами (для контролю температури). Чисті причепи без сторонніх запахів.
  3. Повна відповідність автомобілів всім санітарним нормам і вимогам країн ЄС, СНД і тд.
  4. Формування консолідації вантажів (за умови схожості умов транспортування і температурних режимів).
  5. Як додаткова послуга, страхування медикаментів і фармацевтичної продукції.

 

Ми перевозимо такі вантажі, як:

  1. Лікарські засоби.
  2. Фармацевтичні препарати.
  3. Косметичні вироби.
  4. Медичну техніку та обладнання.

 

Перевезення медичних препаратів включає різні лікарські засоби в рідкому, порошкоподібному та інших станах. Слід розуміти, що більшість виробів зберігається в скляній тарі, тому перевозити їх потрібно вкрай обережно, надійно фіксуючи і оберігаючи від будь-якого зовнішнього впливу.

Перевезення фармацевтичних препаратів включає в себе доставку різних хімічних реагентів, медичних пристосувань і пристроїв. Перевезення косметичних засобів сьогодні є одним із найпопулярніших напрямків даної галузі і включає в себе все, що випускає фармацевтична промисловість по догляду за шкірою, тілом, волоссям і т.д.

Також ми здійснюємо перевезення медичного обладнання. Це особливо делікатні вантажі, які відрізняються підвищеною крихкістю і, найчастіше, нестандартними габаритами. До того ж, вартість подібної техніки дуже висока, що накладає на перевізника певну відповідальність і зобов’язання.

Ми використовуємо спеціально підготовлені і адаптовані для перевезень медичних, фармацевтичних та косметичних засобів рефрижераторний автопарк. Це найбільш доступний, недорогий і високомобільний спосіб доставки вашого вантажу в будь-яку точку на карті. Кожен з напівпричепів рефрижераторного типу має все необхідне для безпечної доставки товару, а також забезпечує необхідний мікроклімат для його збереження.

Для перевезення медичного обладнання наші фахівці використовують тентові автомобіля, що дозволяє при необхідності забезпечити різні види навантажень і закріплення ременями вантажу.

Комплексні послуги. Ми надаємо всі послуги: міжнародні перевезення, навантаження-вивантаження, страхування, зберігання на складах партнерів, перепакування, підготовка митної та супровідної документації.

Адаптація до ринку. Ми знаємо всі особливості перевезень в даній галузі і гарантуємо своєчасність доставок в будь-яких погодних умовах.

Фінансові гарантії. Ліки і косметика досить дорогий тип вантажу, тому ми страхуємо його на всю суму. Ви отримаєте повну компенсацію в разі втрати і втрати вантажу, а також відшкодування збитків від несвоєчасної доставки.

Екологія. У своїй роботі ми дотримуємося норм і правил захисту навколишнього середовища. Ми гарантуємо ідеальний стан доставленого обладнання і відсутність проблем з витоками і втратами небезпечного вантажу і лікарсько-фармацевтичних препаратів.

Спеціалізований автопарк. Перевезення косметики, ліків, медпрепаратів та обладнання виконується спеціально підібраним для вантажу транспортом.

Ми здійснюємо міжнародні перевезення медичних препаратів, фармацевтичної продукції, косметики та обладнання за такими напрямками:

 1. Міжнародні рефрижераторні вантажоперевезення косметики з Європи на Кавказ.
 2. Рефрижераторні перевезення фармацевтичних препаратів автомобілями по Європі.
 3. Перевезення вантажів фармацевтичної галузі між Німеччиною і Польщею.
 4. Міжнародні вантажоперевезення медичних препаратів з Європейських країн в Україну.
 5. Міжнародна транспортування косметики з Туреччини в Україну.
 6. Міжнародні перевезення медичного обладнання між Європою і Туреччиною.
 7. Перевезення вантажів з фармацевтичної галузі між Балканами і Західною Європою.
 8. Автомобільні рефрижераторні перевезення медикаментів по території Польщі.
 9. Вантажні перевезення медикаментів по території України.

Міжнародне перевезення медпрепаратів і ліків регламентується спеціальної технічною документацією, нормативно-правовими актами, ГОСТами та іншими документами. Наші фахівці ретельно стежать за законодавством, щоб підготувати всі необхідні папери, починаючи від дозволів і закінчуючи товарно-транспортними накладними.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК