ua

Міжнародні перевезення для аграрної галузі

Міжнародні перевезення для аграрної галузі

Транспортно-логістична компанія Logicom Group надає повний комплекс послуг з транспортування продукції для агропромислового сектора. Ми здійснюємо внутрішні і міжнародні перевезення зерна, кормів для тварин, добрив і засобів захисту рослин у будь-якому об’ємі автомобільним транспортом. Високий попит на подібні послуги привів до створення спеціального відділу, фахівці якого займаються виключно створенням сприятливих умов для вашого бізнесу в транспортуванні зернових і інших сільськогосподарських культур, а також перевезення аграрної техніки і постачання запчастин для неї.

Швидко, оперативно і недорого зробимо послуги перевезення сільгосппродукції будь-якої складності відповідним типом транспорту. Вартість наших послуг більш ніж доступна, ми співпрацюємо, як з найбільшими агропідприємствами України і ЄС, так і з бізнесом малої і середньої ланки.

Міжнародне і внутрішнє перевезення сільгосппродукції має свої особливості і нюанси, починаючи від санітарно-гігієнічних вимог і закінчуючи відповідністю транспортних засобів типу вантажу, що перевозиться. Для забезпечення повного збереження вантажу ми використовуємо спеціально підготовлений для перевезень транспорт, який захистить продукцію від псування, вологи, шкідників, природних чинників на усьому шляху дотримання.

Фахівці компанії ретельно вивчать вантаж перед транспортуванням, ознайомляться з його особливостями, вимогам до зберігання, після чого складуть оптимальний маршрут з урахуванням вантажопідйомності транспортного засобу.

Logicom Group – це:

 1. Міжнародне і внутрішнє перевезення зернових технічно справним автотранспортом.
 2. Швидка і якісна доставка, клієнтський контроль процесу перевезення.
 3. Робота з будь-яким видом сільгосппродукції, включаючи зернові, цукрові і олійні культури, а також продукти їх переробки.
 4. Підготовка усієї необхідної супровідної документації, включаючи митне обслуговування, а також оформлення документів для експорту, імпорту і транзиту.
 5. Сертифікація вантажу і його повна страховка.

Спектр вантажів досить широкий і включає практично усю сільськогосподарську продукцію: фрукти, овочі, зернові і бобові, яка дозволена до імпорту, експорту і транзиту. Різне устаткування і сільськогосподарська техніка: трактори, комбайни, жниварки, і інша техніка, а також запчастини до них.

Для перевезення насипних продуктових вантажів ми використовуємо спеціалізований транспорт: зерновози, бочки, борошновози, а також стандартні тентові автомобілі, для транспортування упакованої в тару продукцію.

При перевезенні аграрної техніку наші фахівці використовують трали і негабаритні майданчики, якщо техніка є негабаритною, і автомобілі тентів з усіма видами завантажень верхньої, боковою, задньої, якщо вантажі потрапляють під категорію “габаритний”.

Доставку запчастин або комплектуючих, ми здійснюємо у складі збірних або консолідаційних вантажів, для уникнення переплати клієнтом за вільний простір в автомобілі.

Комплекс перевезень аграрної продукції, устаткування і техніки цієї галузі від компанії Logicom Group – це вигідна, надійна і якісна послуга.

Наші переваги очевидні:

Надійні і перевірені партнери. Ми співпрацюємо з перевіреними перевізниками з багатьох країн, тому наші клієнти завжди упевнені у своєчасній доставці вантажу в обумовлені терміни, а також його повному збереженні.

Склади по усій Європі. Наші зарубіжні партнери надають свої складські приміщення і виробничі потужності для максимально оперативної обробки вантажів наших клієнтів.

Відповідність санітарним і гігієнічним нормам. Увесь наш транспорт має необхідний допуск до перевезень харчової продукції. Ми дотримуємося усіх санітарних норма і правила екологічної безпеки під час перевезення продукції.

Страховка вантажу. Ми несемо повну матеріальну відповідальність за ваш вантаж, на договірній основі.

Транспорт і продукція страхується від будь-яких можливих ризиків в найбільших європейських страхових компаніях.

Широка географія доставок. Сільськогосподарська і зерно перевезення здійснюється практично по усіх країнах ЄС. Ми доставимо ваш вантаж у Білорусь, Латвію, Німеччину, Польщу, Францію, Туреччину і інші країни.

Гарантії – вдячні відгуки наших постійних клієнтів.

 1. Міжнародні вантажоперевезення зернових і кормів для тварин з України в країни Європи і СНД.
 2. Міжнародне транспортування агропродукції з Європи на Кавказ.
 3. Автомобільні перевезення агропродукції по території Європи.
 4. Автомобільні перевезення агропродукції з Польщі в країни Європи. 
 5. Транспортування вантажів зернових і агропродукції з України в Туреччину.
 6. Перевезення сільськогосподарської продукції між Балканами і Західною Європою.
 7. Перевезення аграрної техніки по території України.

Основою організації міжнародних перевезень є в першу чергу міжнародне законодавство: Конвенція КПДГ (CMR), Угода ЕСТР, Конвенція МДП (TIR), Європейською угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів (ДОПОГ), Конвенцію про загальну процедуру транзиту (процедура Т).

Також компанія Logicom Group в особі своїх юристів і фахівців з логістики відстежує будь-які зміни в законодавстві країн Відправників, Одержувачів і транзиту вантажу. Ви завжди будете упевнені в наявності повного пакету документів для доставки вантажу і проходження кордону.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК