ua

Міжнародні послуги з перевезень для тютюнової промисловості

Перевезення для тютюнової промисловості

Компанія LOGICOM GROUP пропонує автомобільні перевезення тютюнових виробів і тютюну по Європі і Україні, суцільнометалевим і ізотермічним транспортом. Здійснюємо імпорт і експорт тютюну, надаємо послуги європейського рівня. Оперативно, швидко і недорого, з дотриманням термінів здійснимо якісну доставку в Київ, Прагу, Берлін, Мінськ, Варшаву, Стамбул та інші міста.

Logicom Group – це безперебійна міжнародна доставка тютюнових виробів по Європі і Україні, країнам СНД та Балтії. У своїй роботі ми враховуємо ваші побажання і характеристики вантажу, розраховуючи оптимальні маршрути доставки.

Ми пропонуємо гнучкі ціни, кожен наш клієнт отримає повний контроль над процесом перевезення з відстеженням вантажу по GPS. Незалежно від географії доставки ми гарантуємо своєчасну доставку в чітко обумовлені терміни.

Перевезення тютюнових виробів (курильний тютюн, нюхальний суміші, сигари, цигарки та інші вироби) вимагає особливих умов транспортування. Сировина і готові вироби легко вбирають вологу й сторонні запахи, погано переносять зміну температурних умов, що призводить до псування товару при недотриманні умов перевезення.

абсолютно герметичний для збереження вантажу на всьому маршруту проходження. Вартість вантажу однією фурою товару може досягати сотень тисяч євро, тому так важливо вибирати перевізника, що гарантує збереження вантажу при будь-яких умовах.

Компанія Logicom Group використовує транспорт, який відповідає всім санітарним міжнародним нормам, а багаторічний великий досвід дозволяє гарантувати безпечну і швидку доставку тютюну з урахуванням їх властивостей і характеристик.

Ми розробимо і підберемо для вашого вантажу максимально оптимальний маршрут, який враховує всі особливості продукції, що перевозиться.

Кожен наш клієнт може розраховувати на:

  1. Ретельно розроблений проект і графік транспортування;
  2. Вибір найбільш оптимального транспорту для вантажу, що перевозиться;
  3. Забезпечення збереження вантажу;
  4. Складські послуги із залученням зарубіжних партнерів Logicom Group;
  5. Навантаження-вивантаження, а також, контроль за етапами перевезення;
  6. Супровід вантажу на митниці.

Доставка тютюну здійснюється спеціальним транспортом, який забезпечить необхідні умови для перевезення вантажу. Знижений рівень вологості, повна герметичність, відсутність будь-яких сторонніх запахів – наш автопарк гарантує збереження вантажу і його характеристик на всьому шляху проходження.

Багаторічний досвід в імпорті-експорті тютюну. На ринку перевезення тютюнових виробів ми знаходимося досить давно. За цей час ми налагодили міцні зв’язки з зарубіжними партнерами, гарантуючи безпеку вантажу під час транспортувань і перетину кордонів. Наявність всієї необхідної документації гарантує дотримання термінів перевезень та відсутність затримок в дорозі.

Підготовлений транспорт. Перевезення тютюну здійснюється спеціально адаптованим автотранспортом, який відповідає всім необхідним гігієнічним і технічним вимогам. Крім того, кожен наш автомобіль оснащений найсучаснішою протиугінною системою.

Супровід вантажу з охороною. Ми співпрацюємо з кращими охоронними компаніями Європи та країн СНД, що дозволяє гарантувати безпеку вантажу на всьому шляху його проходження.

Повний пакет документів. Ми пропонуємо весь комплекс послуг. Починаючи від супроводу вантажу охороною і закінчуючи митним супроводом. Кожен наш клієнт може розраховувати на весь необхідний комплект документації для проходження кордонів і супроводу товару.

Особливість транспортування тютюнових виробів полягає в тому, що вони є акцизними. У різних країнах законодавство відрізняється, причому документація може знадобитися зовсім різна. Акцизні марки, друку імпортерів, дозвільні документи на транзит – все це регулюється міжнародними угодами на перевезення тютюну, які відображені в різних нормативних правових актах.

Юристи компанії Logicom Group постійно стежать за точним дотриманням існуючих правил, норм і стандартів, взявши на себе всі зобов’язання по оформленню необхідних документів, транспортних накладних, митних декларацій та іншої документації.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК