ua

Міжнародні послуги з перевезення косметичної і гігієнічної продукції

Перевезення косметичної і гігієнічної продукції

Транспортно-логістична компанія Logicom Group пропонує професійну доставку косметики, парфумерії, гігієнічної продукції, а також будь-яких косметичних засобів. Перевезення здійснюються з Європи у країни СНД, в Україну та в\з Туреччини – швидко, оперативно і недорого. Ми надаємо високоякісні послуги європейського рівня, дотримуючись терміни поставок і всі взяті на себе зобов’язання.

Як свідчать дані ринку, косметична і парфумерна продукція постійно нарощує свою присутність в транснаціональних перевезеннях. Так як його основа – імпортні косметичні та парфумерні засоби. Якісні міжнародні перевезення косметики, гігієнічної продукції і супутніх товарів на сьогоднішній день виходить на перший план.

Для здійснення перевезень потрібно продумана і перевірена логістична схема за участю зарубіжних партнерів. Тільки в цьому випадку безперебійні перевезення косметичних засобів буде можливе у великих обсягах.

Великий досвід і налагоджені закордонні зв’язки, висока кваліфікація виконавців на всіх рівнях, починаючи від логістів і закінчуючи водіями, ретельно підготовлена документація і оптимальні маршрути доставки дозволяють нам гарантувати успіх будь-якого транспортування косметики і парфумерії не залежно від відстані і кордонів.

Регіональні та міжнародні перевезення косметики здійснюються з урахуванням типу вантажу і умов його транспортування і зберігання. Ми пропонуємо перевезення:

  1. Рідкі і тверді мила, гелів для душу.
  2. Засобів для гоління.
  3. Шампунів, бальзамів, кондиціонерів та інших засобів по догляду за волоссям.
  4. Парфумерних туалетних вод, парфумів.
  5. Декоративної косметики.

 

Компанія Logicom Group враховує всі особливості перевезеного товару, організовуючи перевезення парфумерії та супутньої продукції з дотриманням і підтримкою певного температурного режиму.

Швидку і якісну доставку з дотриманням термінів найпростіше забезпечити саме автомобільним транспортом, робота якого не залежить від розкладу аеропортів, залізничних станцій, морських портів. Міжнародні перевезення парфумерії та косметики здійснюються цілодобово протягом усього року із застосуванням спеціального рефрижераторного автопарку, адаптованих для доставки причепів.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням його побажань і особливостей вантажу. Співпрацюючи з перевіреними закордонними транспортно-логістичними центрами, ми підбираємо оптимальні маршрути руху, координуючи і відстежуючи всі етапи переміщення вантажу.

Кожен наш клієнт може розраховувати на якісне обслуговування, яке включає:

 • Аналіз можливих ризиків.
 • Складання основного і додаткового маршрутів.
 • Всі турботи, з контролю, навантаження-розвантаження товару.
 • Забезпечення безпеки і збереження вантажу на всьому шляху руху.
 • Митний супровід в комплексі з підготовкою всієї необхідної документації.
 • Контроль процесу перевезення з використанням сучасної супутникової навігації.
 • Аналіз вантажу і підбір адаптованого під нього автотранспорту.
 • Участь в доставці вантажу зарубіжних партнерів Logicom Group.

Обслуговування в комплексі. Беремо на себе всі ваші турботи, надаючи повний спектр послуг з доставки. Логістика, митниця, підготування документації, охоронний супровід, консалтингові послуги, повне страхування від усіх ризиків, складські послуги – ми забезпечуємо все для успішного транспортування товару по Україні та Європі.

Фінансові гарантії. Ваш вантаж буде застрахований від будь-яких ризиків в тому числі псування, втрата вантажу, несвоєчасна доставка, в найбільших фінансових компаніях України і Європи.

Професіоналізм і досвід. Ми перевозимо косметику і парфумерію вже більше 7 років, накопичивши чималий досвід і постійно удосконалюючи доставку. Якщо вам потрібен надійний перевізник, чий професіоналізм не викликає сумнівів, Logicom Group стане найкращим вибором.

Надійність, перевірена часом. За час нашої роботи ми жодного разу не підвели своїх партнерів, показуючи ефективність роботи в будь-яких умовах. Нашими постійними клієнтами є сотні компаній, і їх число з кожним роком тільки зростає.

Розуміння ринку. Ми знаємо про особливості і кон’юнктурі косметичного і парфумерного ринку абсолютно все. Нас неможливо збити з пантелику, кожен наш крок по складанню проекту перевезень заснований на реальному досвіді і чіткому розумінні всіх нюансів і аспектів подібних перевезень.

 1. Автомобільні перевезення косметичної і гігієнічної продукції між країнами Європи та Кавказу.
 2. Автомобільні перевезення косметики між країнами Європи.
 3. Міжнародні вантажоперевезення косметичної і гігієнічної продукції з Європи в Україну.
 4. Транспортування косметичної і гігієнічної продукції з країн Євросоюзу в Польщу.
 5. Міжнародні перевезення косметичної і гігієнічної продукції з Туреччини в Україну.
 6. Доставка косметичної і гігієнічної продукції між Балканами і Західною Європою.
 7. Автомобільні вантажоперевезення косметичної і гігієнічної продукції по території Польщі.
 8. Вантажні автомобільні перевезення косметики і гігієни по території України.

Юристи компанії Logicom Group постійно стежать за дотриманням міжнародних нормативів, стандартів і правил перевезень. Ваш вантаж буде забезпечений необхідною і актуальною документацією.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК