ua

Міжнародні перевезення овочів і фруктів

Перевезення овочів і фруктів

Міжнародна компанія Logicom Group оперативно, недорого та швидко здійснює міжнародні перевезення овочів і фруктів. Гарантується швидка і якісна доставка. Великий досвід наших співробітників у подібних доставках дозволяє враховувати всі побажання клієнтів при доставках вантажів на максимальні відстані.

Перевезення овочів і фруктів досить затребуване впродовж усього календарного року. Особливості клімату окремих країн не дозволяють їм задовольняти потреби населення в якісній продукції власного виробництва, тому транспортні компанії з перевезення овочів і фруктів допомагають забезпечити попит у повному обсязі.

Імпорт-експорт овочевої та фруктової продукції оцінюється в мільйони доларів. Він забезпечує продовольчу безпеку країни, а також є джерелом вітамінів і корисних речовин протягом холодного періоду року.

Перевезення овочів автотранспортом має виконуватися з дотриманням санітарних та екологічних норм і правил. Необхідно враховувати сезонність продукції, а також особливості кожного виду овочів і фруктів.

Відомо, наприклад, що мандарини та апельсини дуже затребувані в період новорічних свят. Відповідно товарообіг по цих позиціях у багатьох перевізників істотно зростає з листопада по лютий.

Транспортування овочів і фруктів має здійснюватися з урахуванням погодних умов. Ця продукція дуже чутлива до впливу перепадів температур, вологості, механічних навантажень та інших факторам ризику.

Погано зафіксований і недбало упакований вантаж може зіпсуватися ще на початковому етапі шляху, тому створення ідеальних температурних умов, надійне закріплення та ретельне упакування є основними факторами успішного перевезення.

Слід також враховувати й той факт, що перевезення овочів і фруктів містить у собі доставку швидкопсувного товару, тому дуже важливі оптимальний маршрут і швидка доставка. Найчастіше водії на таких доставках працюють у парі, що гарантує цілодобовий рух вантажу практично без зупинок.

Ми пропонуємо доступну вартість послуг при транспортуваннях сезонних овочів і фруктів. На відміну від конкурентів, наша ціна в передноворічний період значно не зростає завдяки продуманій політиці та співробітництву з партнерами за рубежем. Незалежно від ситуації на ринку ви одержите кращі умови доставки та оплати.

Наші клієнти можуть розраховувати на наступні послуги:

 1. Надання комплексу логістичних послуг по міжнародній доставці вантажів автомобільним транспортом.
 2. Великий автопарк автомобілів із рефрижераторними установками;
 3. Супровід вантажу на всіх етапах, митне оформлення, допомога в проходженні кордонів при проходженні санітарно-епідеміологічного контролю;
 4. Використання технічно справного транспорту, що забезпечить оптимальні умови схоронності продукції при транспортуванні;
 5. Обробку вантажу на складах наших закордонних партнерів;
 6. Контроль температури вантажу в будь-який момент часу;
 7. Консультацію з будь-яких питань транспортної логістики;
 8. Страхування вантажів від «усіх ризиків».

Для перевезень використовується спеціальний рефрижераторний автопарк, використання якого гарантує схоронність продукції на кожному з етапів перевезення. Для кожного сорту овочів і фруктів установлюються оптимальний температурний і вологісний режим.

Наша міжнародна компанія Logicom Group здійснює:

 1. Міжнародну доставку овочів і фруктів з Європи в Україну;
 2. Перевезення овочів і фруктів з Польщі в Україну;.
 3. Міжнародні перевезення овочів і фруктів з Туреччини в Україну;
 4. Автомобільні вантажоперевезення овочів і фруктів територією Європи;.
 5. Транспортування вантажів овочів і фруктів між країнами Євросоюзу та Польщею;.
 6. Перевезення вантажів овочів і фруктів між Балканами та Західною Європою;
 7. Міжнародну доставку фруктів із Іспанії в Україну;
 8. Транспортування фруктів із Греції в Україну;
 9. Міжнародні перевезення фруктів із Кавказу в Україну;.
 10. Міжнародні перевезення овочів і фруктів із України в країни Євросоюзу;.
 11. Міжнародну доставку овочів із України в Середню Азію;.
 12. Перевезення овочів і фруктів територією України..

Знання специфіки ринку. Ми вже понад 7 років перевозимо фрукти та овочі по всій Європі й імпортуємо в Україну, тому досконально вивчили всі особливості ринку. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати вивезення продукції по всьому маршруту та мінімізацію будь-яких форс-мажорних обставин.

Повний комплекс послуг. Звернувшись до наших фахівців, ви отримуєте повний комплекс послуг від одного партнера, починаючи від оформлення необхідної документації, одержання дозволів, навантаження й закінчуючи страхуванням, логістикою, перевезенням і вивантаженням.

Наявність зарубіжних партнерів. Використання можливостей зарубіжних партнерів, включаючи складські послуги та логістику, дозволяє поліпшити ефективність найскладніших доставок.

Максимальні фінансові гарантії. Наші партнери – найвідоміші страхові компанії України і Європи. Ваш вантаж максимально застрахований від будь-яких несподіванок.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК