ua

Міжнародні перевезення крупної побутової техніки та електроніки

Перевезення крупної побутової техніки та електроніки

Одним з перспективних напрямків транспортних послуг увсьом усвіту були і залишаються міжнародні перевезенняа удіо-відео електроніки, офісного та комунікаційного обладнання, побутової техніки масового користування. Компанія Logicom Group пропонує професійне транспортування вантажів даного типу по території ЄС та у країни СНД.

Якщо вам потрібне дотримання термінів, швидка і якісна доставка, контроль процесу перевезення – великий досвід компанії Logicom Group, а також налагоджені партнерські зв’язки з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками і постачальниками електронної техніки і обладнання,гарантують задоволення будь-яких потреб клієнтів.

Наш відділ логістики запропонує кілька варіантів доставки вантажу, виходячи з його особливостей, обсягу і необхідних термінів доставки. Ми гарантуємо повне дотримання всіх міжнародних стандартів безпеки, а також надаємо найвищий рівень сервісу своїм партнерам і клієнтам.

Перевезення електроніки, яке ми пропонуємо, це гарантоване збереження вантажу, своєчасність доставки в будь-який період року, професійний підхід до взятих на себе зобов’язань перед клієнтами і партнерами.

Ми пропонуємо повний спектр послуг в даній сфері, а також:

 1. Розробку основного і додаткових маршрутів руху з урахуванням завантаженості основних магістралей.
 2. Облік і зведення до мінімуму можливих ризиків під час руху з вантажем.
 3. Підбір необхідного типу транспорту, забезпечення цілісності вантажів.
 4. Професійне завантаження і розвантаження товарів з урахуванням їх особливосте, використання складських потужностей зарубіжних партнерів, допомога в швидкому і безперешкодному проходженні кордону.
 5. Підготовка та збір всієї необхідної супроводжуючої документації.

 1. Оперативно, швидко, недорого та з гарантією ми доставимо будь-які електроприлади і обладнання.
 2. Наша компанія надає такі послуги, як:
 3. Перевезення великогабаритної електроніки, виробничі та наукові сервери, промислові холодильники, системи вентиляції та кондиціонування та інше;
 4. Перевезення комп’ютерної техніки: комп’ютери, ноутбуки, принтери, монітори, сканери та інше обладнання;
 5. Перевезення побутових приладів: міксери, електрочайники, мікрохвильові печі, плити і таке інше;
 6. Аудіо-відео техніка: системи Hi-Fi звуку, телевізори, засоби відеоспостереження і такеінше.

Електроніка вимагає дотримання особливих умов перевезень. Крім того, більшість товарів є крихкими, тому ми ретельно фіксуємо вантаж і перевіряємо упаковку перед прийняттям вантажу. Для перевезень використовується стандартні напівпричепи і кубатурні автопоїзди, оснащені всім необхідним для безпечної доставки вантажу і його надійного кріплення.

Якісний комплексний сервіс. Замовте у нас доставку, і всі інші проблеми ми вирішимо самостійно. Ми гарантуємо професійні складські роботи з переміщення, завантаження, розвантаження вантажів. Забезпечуємо страхування та охорону продукції на час перевезення, підключаємо зарубіжних партнерів і їх складські та логістичні потужності.

Досвід і репутація. Ми здійснюємо перевезення електронних і побутових приладів вже досить довго, наша компанія на ринку понад 7 років. Великий досвід, професіоналізм співробітників, сучасний автопарк дозволяє забезпечити доставку вантажів будь-якої складності та обсягу в будь-який період року.

Своєчасність доставки. Ми завжди дотримуємося обумовлені в договорі терміни, забезпечуючи доставку вантажу в кінцеву точку незалежно від її віддаленості і складності маршруту. У цьому нам допомагає професійний відділ логістики, який враховує усі чинники, які можуть вплинути на затримки в дорозі.

Повне страхування вантажу. Електроніка – досить дорогий товар, тому ми завжди страхуємо вантаж на його повну вартість. Клієнт може розраховувати на відшкодування збитків, пов’язаних з псуванням або втратою вантажу, а також зі збитками при несвоєчасній доставці.

Екологія. Наша компанія дотримується всіх європейських стандартів, норм і правил захисту навколишнього середовища при перевезенні електроніки і побутової техніки.

 1. Міжнародні автомобільні перевезення побутової техніки та електроніки між Європейськими державами і Україною.
 2. Міжнародні перевезення побутової техніки та електроніки між країнами Європи та Кавказу.
 3. Автомобільні вантажоперевезення побутової техніки та електроніки по території Євросоюзу.
 4. Транспортування побутової техніки та електроніки між Туреччиною і Україною.
 5. Автомобільні перевезення побутової техніки та електроніки між Європою і Туреччиною.
 6. Перевезення побутової техніки та електроніки між Балканами і Західною Європою.
 7. Автомобільні перевезення побутової техніки та електроніки по території Польщі.
 8. Вантажні перевезення побутової техніки та електроніки по території України..

Наша компанія організовує міжнародні вантажні перевезення побутової техніки та електроніки в рамках правового поля, тому всі перевезення регламентується конвенціями, такими як: Конвенція КПДГ (CMR) 1956 року народження, Конвенція МДП (TIR) 1975 року народження, Угода ЄУТР 1970 року народження, Конвенції про загальну процедуру транзиту (процедура Т), Європейською угодою про міжнародне перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ).

Наші фахівці нададуть консультацію по оформленню всіх необхідних документів, також візьмуть на себе оформлення документів при необхідності.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК