ua

Міжнародні перевезення промислової хімії

Перевезення промислової хімії

Транспортно-логістична компанія Logicom Group пропонує перевезення хімічної продукції, а також промислової хімії для потреб промисловості по Євросоюзу і СНД. Надаємо високоякісні послуги, підбираємо спеціалізований і адаптований для перевезень транспорт.

Оперативно, швидко і недорого з дотриманням термінів гарантуємо доставку вантажів з контролем процесу перевезення на будь-якому його етапі. Міжнародні перевезення хімічної продукції включають транспортування вантажів в будь-якому вигляді, ми працюємо з небезпечними і безпечними речовинами і співпрацюємо з відомими хімічними заводами і постачальниками сировини.

Гарантуємо максимальну безпеку вантажу, збереження навколишнього середовища, повну охорону здоров’я персоналу. Ми використовуємо міжнародні стандарти управління та якості, організовуючи перевезення промислової хімії в усі промислові центри.

Ми давно співпрацюємо з відомими виробниками та дистриб’юторами хімічної продукції. Великий досвід в даній сфері і професійний підхід до виконання своїх зобов’язань перед партнерами дозволяє нам гарантувати своєчасну доставку та повне збереження вантажів у будь-яку пору року.

Співпраця з Logicom Group – це:

 1. Ми давно співпрацюємо з відомими виробниками та дистриб’юторами хімічної продукції. Великий досвід в даній сфері і професійний підхід до виконання своїх зобов’язань перед партнерами дозволяє нам гарантувати своєчасну доставку та повне збереження вантажів у будь-яку пору року.
 2. Професійний підхід до розробки маршрутів з урахуванням типу вантажу.
 3. Мінімізація можливих ризиків під час транспортувань.
 4. Відповідність транспорту типу вантажу, що перевозиться, дотримання всіх необхідних умов для збереження продукції.
 5. Експертні роботи при навантаженні-вивантаженні, гарантії безпеки персоналу при роботі з небезпечними і безпечними хімічними речовинами.
 6. Митне очищення.
 7. Збір необхідної документації.

Небезпечні речовини. Сюди відносяться хімічно активні, отруйні, вибухонебезпечні та інші вантажі. Перевезення їх здійснюється з дотриманням всіх правил транспортувань і зберігання небезпечних вантажів виключно на адаптованому транспорті. Вантаж має спеціальне маркування, надійну систему фіксації, під час шляху дотримуються необхідні умови (температура, вологість, відсутність джерел світла). Водії пройшли спеціальні курси навчання, після чого отримали допуск до роботи з вантажами ADR.

Безпечні речовини. У категорію включені дезінфекційні засоби, продукти і матеріали фармацевтики, харчові масла, добрива для потреб сільського господарства та інші субстанції і вантажі. Як і у випадку з небезпечними речовинами забезпечуються особливі умови транспортування і зберігання..

Хімічно активні і пасивні речовини можуть мати різний стан (рідина, газ, тверді вантажі), тому ми підбираємо спеціально адаптований для них транспорт. Крім того, враховуємо той факт, що доставка рідких речовин серйозно відрізняється від перевезення твердих вантажів, підбираючи кваліфікацію кожного водія.

У нашому автопарку є всі необхідні транспортні засоби, які ліцензовані для послуги міжнародного перевезення промислової хімії за стандартом ADR. Ми працюємо з вантажами категорій небезпеки від 2 до 9 класу.

Повний сервіс. Ми гарантуємо отримання всього спектру послуг, починаючи від навантаження і закінчуючи доставкою в кінцеву точку і вивантаженням товару. Страхуємо, забезпечуємо охорону та зберігання продукції на час всього шляху, підключаємо зарубіжних партнерів і їх складські та логістичні потужності.

Великий досвід. Наша компанія займається перевезеннями хімічних речовин уже понад семи років. Наш досвід дозволяє забезпечити доставку вантажів будь-якої складності, агрегатного стану і ступеня небезпеки без шкоди для здоров’я персоналу і навколишнього середовища.

Дотримання термінів. В незалежності від пори року ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання щодо дотримання термінів доставки. Розвинена логістика дозволяє гарантувати своєчасність доставки по заздалегідь складеним і схваленим клієнтом маршрутами.

Збереження і безпеку вантажу. Ми повністю страхуємо вантаж від пошкоджень, втрати і втрат клієнта, викликаних несвоєчасною доставкою, в перевірених страхових компаніях Європи.

Безпека для навколишнього середовища. У своїй роботі ми дотримуємося всіх стандартів, норм і правил захисту навколишнього середовища при перевезенні небезпечних вантажів.

 1. Міжнародні автомобільні перевезення промислової хімії і хімічної продукції між країнами Європи та Кавказу.
 2. Автомобільні вантажоперевезення промислової хімії і хімічної продукції по території Євросоюзу.
 3. Перевезення промислової хімії і хімічної продукції між Польщею та країнами Євросоюзу.
 4. Міжнародні вантажоперевезення промислової хімії і хімічної продукції між Європейськими державами і Україною.
 5. Транспортування промислової хімії і хімічної продукції між Туреччиною і Україною, Європою.
 6. Автомобільні перевезення промислової хімії і хімічної продукції між Європою і Туреччиною.
 7. Перевезення промислової хімії і хімічної продукції між Балканами і Західною Європою.
 8. Автомобільні перевезення промислової хімії і хімічної продукції по території Польщі.
 9. території України.

Транспортування хімічних речовин, вимагає наявності спеціальної документації, а також дозволів від відповідних органів. Ми ретельно стежимо за законодавством країн, через які проходять вантажі, готуючи необхідні супровідні документи, товарно-транспортні накладні, дозвільні ліцензії на перевезення ADR продукції.

Оберіть потрібну для Вас послугу вже зараз, або замовте інндивідуальний прорахунок у персонального меннеджера по телефону 044 228-50-80 або напишіть нам на пошту.


          ЗАПИТ НА ПРОРАХУНОК